سرویس فست ترک چه خدماتی را ارائه میدهد؟

به گزارش وبلاگ دیدگاه، یکی از خدمات فرودگاهی که مورد توجه مسافران قرار گرفته، خدمات فست ترک است. این عبارت را می توان به عبور سریع معنا کرد. گاهی ازدحام جمعیت در فرودگاه ها، مانعی را برای بعضی از مسافران ایجاد می نماید. مانعی که به آن ها اجازه نمی دهد تا به موقع به پرواز خود برسند. این افراد حتی در صورت دیر رسیدن می توانند با دریافت خدمات فست ترک، سریعا از گیت های فرودگاه عبور نموده و خود را به پرواز برسانند. در حقیقت آن ها با دریافت این خدمات، سرعت و راحتی بیشتری را تجربه نموده و دیگر در صف های طویل و خسته کننده فرودگاهی معطل نمی شوند.

سرویس فست ترک چه خدماتی را ارائه میدهد؟

حال اگر عزم سفر کرده اید و دوست ندارید در فرودگاه معطل شوید؛ پیشنهاد می کنیم از این خدمات منحصر به فرد استفاده نمایید. بوکینگ، مرجعی مناسب جهت تحقق این امر و رزرو خدمات فست ترک به شمار می آید. بعلاوه این سایت، جهت دریافت خدمات سی ای پی نیز همراهی تان خواهد نمود. خدمات CIP، مختص افرادی است که در بخش های تجاری و مالی فعال بوده و به عنوان مدیر شرکت های بزرگ، سازمان، ادارات و کارخانجات فعالیت دارند. این افراد با دریافت خدمات فوق می توانند سفری راحت و بی دغدغه را سپری کرده و کلیه امور تشریفاتی شامل بازرسی اختصاصی، پذیرایی، تحویل جامه داران، ترانسفر اختصاصی و کارت پرواز را به شکلی ویژه دریافت نمایند.

مزایای استفاده از سرویس فست ترک

خدمات فست ترک شامل سرویس های متعددی است که مسافران با توجه به احتیاج خود می توانند یکی از این سرویس ها را انتخاب نمایند. انتخاب این سرویس ها به مسافران این فرصت را می دهد که از همراهی ویژه مهمان داران برخوردار شوند.

همراهی مهمان دار در کلیه مراحل پرواز:

یکی از مهمان داران در کلیه مراحل پرواز، مهمان هواپیما را مشایعت کرده و چمدان ها را برای او حمل خواهد نمود.

عبور از گیت اختصاصی:

پیش از این، مسافران به جای عبور از گیت های عمومی، از گیت های اختصاصی گذر می نمایند. سالن چک این جایی است که گیت های اختصاصی در آن واقع شده اند. گیشه چک پاسپورت نیز به صورت اختصاصی در اختیار مسافران فست ترک قرار می گیرد.

چرا باید سرویس فست ترک را انتخاب کرد؟

دسترسی آسان برای مسافران:

از دیگر مزایای سرویس فست ترک برای مسافران می توان به دسترسی آسان به وسیله آن ها اشاره کرد. این بدان معناست که مسافران به محض رزرو این سرویس و حضور در سالن بیزینس لانژ، ضمن صرفه جویی در زمان می توانند به اینترنت و بوفه، دسترسی داشته باشند. اینترنت به صورت رایگان در اختیار آن ها قرار می گیرد تا بتوانند ساعات انتظار را با جستجو در جهانی گسترده وب بگذرانند.

سفری آسوده و لذت بخش:

با این تفاسیر می توان دریافت مسافران با سرویس فست ترک، لذت بیشتری از سفر را کسب کرده و حس خوش آرامش و افزون بر این، حس آسودگی خاطر را تجربه می نمایند.

فست ترک، خدمتی متمایز برای همه

در گذشته فقط مسافران سفرهای بیزینسی و تجاری می توانستند از سرویس فست ترک استفاده نمایند؛ اما اکنون این سرویس به همه مسافران اختصاص یافته و عموم آن ها، امکان استفاده از این سرویس متفاوت و عالی را خواهند داشت. سوال اینجاست که سرویس فست ترک چه زمانی بیشترین ضرورت را می یابد؟ این سرویس در ایام تعطیلات که حجم مسافران بالاست؛ ضرورت بیشتری یافته و اغلب در این زمان، بیشترین درصد انتخاب را به خود اختصاص می دهد.

آیا سرویس فست ترک در فرودگاه های کشور عرضه می شود؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت بله. در حال حاضر فرودگاه امام، این خدمات را به عموم افرادی که به قصد سفر در آن قدم می گذارند، ارائه می دهد. این سرویس نه تنها در پروازهای ورودی فرودگاه عرضه می شود، بلکه در پروازهای خروجی نیز قابل ارائه می باشد. هنگام خروج مسافر از هواپیما، مهمان دار در کنار او حضور یافته و لحظه ای شخص را تنها نمی گذارد. مسافران خارجی نیز از همین خدمات به اضافه خدمات اخذ ویزا بهره مند خواهند شد.

در پروازهای خروجی نیز همین خدمات به وسیله مسافران دریافت می شود. جهت دریافت این خدمات، احتیاج است تا متصدی پیشخوان، واچر رزرو مسافر را رویت نماید. پس از آن، نوبت به همراهی مهمان دار با مسافر خواهد رسید.

رزرو سرویس فست ترک در سریع ترین زمان

کدام یک از فرودگاه های خارجی، سرویس فست ترک ارائه می دهند؟

فرودگاه تاو اتاتورک و جدیدترین فرودگاه ترکیه:

در هر یک از فرودگاه های ترکیه، پروازهای متعددی اعم از پروازهای ترانزیتی، ورودی و خروجی به صورت روزانه انجام می گیرند. لذا مسافران، احتیاج بیشتری به دریافت سرویس فست ترک خواهند داشت. در حال حاضر دو فرودگاه در این کشور، این سرویس را به مهمانان اختصاص داده اند که عبارتند از: فرودگاه تاو اآآتاتورک و تازه ترین فرودگاه استانبول.

فرودگاه حمد دوحه قطر:

خدمات فست ترک در فرودگاه بین المللی کشور قطر نیز رواج یافته است. این خدمات طی سرویس های ویژه به نام سرویس المها انجام شده و دو سطح برتر یعنی پلاتینیوم و طلایی را در بر می گیرد. در تمامی پروازهای ترانزیتی، ورودی و خروجی، این سرویس با برترین سطح کیفیت ارائه می شود. فرودگاهی که به ارائه این خدمات می پردازد؛ فرودگاه حمد دوحه قطر است.

فرودگاه کشور دبی:

دبی به عنوان یکی از پیشرفته ترین و به روزترین کشورهای جهان، خدمات فست ترک را با عنوان مرحبا سرویس و با بالاترین سطح مرغوبیت به مهمانان تقدیم می سازد. این فرودگاه، سطوح مختلفی را برای این سرویس در نظر گرفته است. سطوح خانواده، برنزی، نقره ای، طلایی و الیت از جمله سطوح فوق به شمار می آیند. بالاترین رتبه به سطح الیت اختصاص یافته است.

فواید سرویس فست ترکمنبع: همگردی

به "سرویس فست ترک چه خدماتی را ارائه میدهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرویس فست ترک چه خدماتی را ارائه میدهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید