لباس های مقاوم در برابر جیب بری ، لباس هایی برای محافظت از اموال

به گزارش وبلاگ دیدگاه، هیچ چیز بیشتر از دزدیده شدن وسایل شما در یک جیب بری در سفر نمی تواند کام شما را تلخ کند. این احتمال وجود دارد که اگر زیاد سفر می کنید (یا صرفا آدم بدشانسی هستید)، یک روز یک غریبه به صورت اتفاقی خود اموالتان را از شما جدا کند. به علت اینکه مسافرت با پول، کارت اعتباری و سایر اجسام قیمتی اتفاقی همیشگی است و همواره افراد این چنین لوازم را همراه خود دارند ، در اینجا بعضی از پوشش ها و ابزارهایی را برای محافظت از جیب بری به شما معرفی می گردد که باعث می گردد کمتر مورد هدف افراد جیب بر قرار بگیرید. بنابراین خود را با پوشش های مقاوم در برابر جیب بری در سفر حفاظت کنید. با وجود این که هیچ تضمینی وجود ندارد که این پوشش ها شما را صددرصد درمقابل جیب بری مقاوم کند، اما با این حال این لباس ها کار جیب بر ها را سخت تر می نماید و در مواردی حتی غیرممکن.

لباس های مقاوم در برابر جیب بری ، لباس هایی برای محافظت از اموال

پوشش های مقاوم برابر جیب بری در سفر: شال Perron & Co.s Infinity

هنگامی که در پرواز هستید، در هنگام رفتن به دستشویی با بی دقتی پاسپورت و پول خود را روی صندلی خود رها نکنید. در عوض، وسایل ارزشمند خود را در یک جیب بسته بزرگ به نام شال Perron & Cos Inifinity قرار دهید. این پوشش به دور گردن شما قرار می گیرد و علاوه بر شکل مناسب، اموال شما را در یک حالت مارپیچ حفظ می نماید. خریداران این محصول نه تنها زیپ پنهان شده آن، بلکه کیفیت و تزیین پارچه کتانی آن را نیز تحسین می نمایند و از آن به عنوان یک خرید باارزش یاد می نمایند.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری: پیراهن مسافرتی-تجاری مقاوم دربرابر جیب بری Clothing Arts

زیرپوش های مردانه اغلب جیب های پنهان دارند اما پیراهن هایی که جیب پنهان داشته باشند کمتر دیده می شوند پس به پیراهن مسافرتی-تجاری مقاوم دربرابر جیب بری Clothing Arts علاقه مند شدم. این پیراهن دارای یک جیب زیپی داخلی است که برای اشیای تخت همانند شناسنامه، کارت شناسایی و پول مناسب است که در پشت جیب سینه پنهان می گردد. یک بخش بافته شده اما محکم نشده باعث می گردد که پوشیدن لباس با وجود و بدون وجود جاگذاری های درون آن آسان باشد. یقه این لباس کاملاًبراق است و ترکیب کتان و پلی استر پارچه درمقابل چین و چروک مقاوم بوده و به سرعت خشک می گردد.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری در سفر: شورت های بوکس SCOTTeVEST

مردان چه در حال پیاده روی و چه در حال رفتن به باشگاه باشند، همواره از شورت های بوکس SCOTTeVEST استقبال می نمایند، که دارای جیب هایی برای نگهداری از اشیای قیمتی است. این شورت که از پارچه ترکیب مصنوعی ضدعرق و ضدبو به همراه یک بافت منظم استفاده می نماید، دارای یک جیب خارجی در جلوی آن است که برای نگهداری تلفن، پول یا کارت های اعتباری مورد استفاده قرار می گیرد. در بخش مخالف آن یک جیب داخلی مخفی وجود دارد که برای نگهداری از پاسپورت به اندازه کافی بزرگ است.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری: دامن مسافرتی Clothing Arts

باید اعتراف کنیم که دامن مسافرتی Clothing Arts زیباترین دامنی نیست که تا به حال دیده ایم، اما در عوض مزایایی دارد که مدارک با ارزش شما را محافظت می نماید این پوشش مقاوم در برابر جیب بری که دارای پنج جیب زیپ دار (سه زیپ در طرفین و دو زیپ در پشت) به منظور حفظ وسایل شما است، دارای یک طراحی جلوی صاف و به اندازه زانوی شما است که از نظر جهانی مجذوب کننده است، و پارچه مصنوعی آن سریعا خشک می گردد، آب را به خوب جذب نمی نماید و دارای محافظت SPF 50 است. این دامن که در رنگ های خاکی، دریایی و مشکی موجود است، یک جایگزین هوشمندانه تر برای شورت های عادی محسوب می گردد.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری در سفر: کلاه SCOTTeVESTs TEC

معمولا یک کلاه بیس بال آخرین مکانی است که یک جیب بر برای سرقت به سراغ آن می رود، به همین علت نبوغ کلاه SCOTTeVESTs TEC Hat بسیار مورد توجه قرار می گیرد . این کلاه که از بیرون شبیه به بسیاری از کلاه های دیگر است، یک جیب کلیدی در زیر لبه کلاه و یک جیب کناری با یک زیپ پنهان برای پول یا کارت اعتباری وجود دارد. خطوط مش بندی باعث می گردد که این لباس مقاوم دربرابر جیب بری حتی برای پوشیدن در هواهای بخارآلود نیز مناسب باشد. بند کلاه بر حسب اندازه سر تنظیم می گردد و رنگ های موجود برای کلاه نیز خاکستری یا سیاه بوده که می تواند شامل لوگوی شرکت ها باشد یا نباشد.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری: شلوارهای Adays Throw It Higher

مسافرانی که دوست ندارند استایل لباس پوشیدن خود را به خاطر حفظ امنیت مدارکشان خراب نمایند می توانند شلوارهای Adays Throw It Higher را مد نظر قرار دهند. این شلوارها که کل پا را پوشانده و با یک پارچه مناسب پوشش داده شده است، دارای جیب های زیپی کوچک در جلوی خود و بعلاوه یک جیب در پشت هستند که برای نگه داشتن یک تلفن همراه به اندازه کافی بزرگ است و بعلاوه ارتفاع آن به قدری بالا است که در زیر لباس های زنانه پنهان گردد. پارچه فنی ضدعرق و ضدحباب آن باعث می گردد که این لباس برای ورزش مناسب باشد، و بعلاوه طراحی نوین آن (به زیپ های فلزی که به خودی خود بسته می شوند و به کمربند براق آن فکرکنید) باعث می گردد که به همین اندازه برای پوشیدن در خیابان نیز مناسب باشد.

پوشش های مقاوم در برابر جیب بری در سفر: شلوار کلاسیک Lululemons ABC

پرفروش ترین شلوار کلاسیک Lululemons ABC به علت راحتی و سادگی موجود در طراحی anti-ball crushing (مخفف این عبارت همان ABC است) محبوب شده است. اما شلوارهای راحت آن (به خصوص یک مدل کوچکتر، استریج و غیرکتانی از جین های پنج جیبه کلاسیک آنها) نیز می تواند انتخاب مردانی باشد که می خواهند پاسپورت های خود را مخفی نمایند. فقط ضروری است پاسپورت های خود را در یک جیب زیپ دار پشت این شلوارهای ضد جیب بری پنهان کنید و دیگر مسئله ای نخواهید داشت.

پوشش های مقاوم برابر جیب بری: جلیقه SCOTTeVESTs Chloe Glow

یک جلیقه کلاه دار که 18 جیب دارد اما در عین حل شبیه به یک جلیقه کلاه دار معمولی است. من را به دنیای SCOTTeVESTs Chloe Glow وارد کرد. این ژاکت کلاه دار که به طور شگفت انگیزی براق به نظر می رسد، دارای جیب های داخلی است که مخصوصا برای نه فقط کلیدها بلکه کارت های اعتباری، پول و حتی عینک (با پارچه تمیزنماینده شوکای متصل به آن)، تبلت و رژ لب طراحی شده است. پارچه ترکیبی Spandex آن در برابر رطوبت مقاوم است و حفره های موجود در آستین های آن باعث سرحال ماندن مچ دست و آزادبودن انگشتان دست می گردد. جلیقه Chloe Glow در رنگ های سفید، سیاه، قرمز یا آبی در دسترس است.

منبع: همگردی

به "لباس های مقاوم در برابر جیب بری ، لباس هایی برای محافظت از اموال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس های مقاوم در برابر جیب بری ، لباس هایی برای محافظت از اموال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید