ام اس ریچارد برای نخستین بار پا به خشکی می گذارد

به گزارش وبلاگ دیدگاه، ام اس ریچارد برای نخستین بار در تاریخ هارتیگروتن وارد خشکی های نروژ می گردد تا مهندسین یک ماه کامل صرف تعمیرات و بروزرسانی آن نمایند. بسیاری از بخش های این کشتی قطبی سفارشی ازجمله کابین ها، سوئیت ها و محوطه مهمانان تغییرات اساسی خواهد داشت. نخستین مرحله از ارتقای دو مرحله ای کروز مشهور هارتیگروتن آن را به یک کشتی کروز مدرن و دوستدار محیط زیست تبدیل خواهد نمود.

ام اس ریچارد برای نخستین بار پا به خشکی می گذارد

دنیل اسکلدمن، مدیر اجرایی هارتیگروتن می گوید: ما از بازسازی این کشتی پرمعنا که نام موسس این شرکت، ریچارد ویت را با خود یدک می کشد بسیار هیجان زده هستیم و مطمئنیم که اگر ریچارد زنده بود، به این کشتی افتخار می کرد.

زمانی که کاپیتان ریچارد ویت در سال 1893 کوستال اکسپرس در نروژ را تاسیس نمود، به علت تاثیر زیادی که روی زندگی مردم نوار ساحلی نروژ داشت، به فردی محبوب تبدیل شد. اکنون ام اس ریچارد امانتدار میراثی است که پدرش به او سپرده است.

هارتیگروتن متعهد شده است که تا دو سال آینده موتور دیزلی ام اس ریچارد و (حداقل) پنج کشتی موجود دیگر را با باتری های بزرگ و موتور با خوراک گاز طبیعی مایع تعویض نماید. هارتیگروتن با جدیت تمام میخواهد تا جایگاه خود را به عنوان پرچم دار کمپین تغییر سبز حفظ نماید.

بعضی از مهمترین امکاناتی که در کروز ام اس ریچارد می توان به آنها دسترسی داشت عبارتند از عرشه مخصوص حمام آفتاب، اتاق های با چشم اندازهای وسیع و خیره کننده، رستوران، کافه، بار، فروشگاه، اتاق بدنسازی، سونا، بخش های اداری و پارکینگ اتومبیل.

مهمترین هدف از ارتقای ام اس ریچارد، افزودن چند ویژگی تازه ازجمله اتاق های خواب مجلل، یک باشگاه بزرگتر، دو تالار سخنرانی تازه و ایجاد تحول اساسی در رستوران کشتی است. ناوگان کشتیرانی رو به رشد هارتیگروتن در حال حاضر 17 کشتی کروز سفارشی را اداره می نماید.

هارتیگروتن با ناوگان کشتیرانی خود توانسته است تا مقاصد خارق العاده ای بین دو قطب کره زمین کشف کند. از قطب شمال و جنوب گرفته تا آمریکای جنوبی، نروژ، سوالبارد، گرینلند، گذر شمال غربی و دیگر مقصدهای دریایی، همگی با ناوگان کشتیرانی هارتیگروتن درنوردیده شده اند تا این ناوگان را به بزرگترین ناوگان کشتیرانی پرسرعت جهان تبدیل کند.

منبع: همگردی

به "ام اس ریچارد برای نخستین بار پا به خشکی می گذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ام اس ریچارد برای نخستین بار پا به خشکی می گذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید